سخن مدیرعامل

 


  1. به نام خالق بی همتا
  2. با رويش هر جوانه در بهار، جلوه اي از جمال خداوند متجلي مي شود، پرتوئی دلربا و چهره‏ای زیبا از آفرینش كه غنچه ‏لبخند بر لبان افراد می نشاند و عـید نوروز فرصتی است برای اصلاح و زمینه ای برای تحـول و نو شدن، نو شدن باورها، نگرش ها، اندیشه ها و رفتارها.
  3. با عرض تبریک و شادباش بمناسبت فرارسیدن نوروز 1396 ، بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک شما همکاران ارجمند، مدیران، روئسا، مهندسین و کلیه کارکنان شریف و زحمتکش، نمایندگان و پیمانکاران محترم شرکت الکتروپیک صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی برای همه شما عزیزان و خانواده محترمتان آرزومندیم.
  4. خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان،با لطف، همت و همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت قدم هایی موثر و موفق در صنعت تولید برداریم. امید است با آغاز سال جدید و سرلوحه قراردادن برنامه ها و تکیه برتلاش و ارتقاء سطح بهره وری، شاهد موفقیت های روزافزون مجموعه پرافتخار الکتروپیک باشیم و همواره در مسیر یکی از رئوس اصلی خط مشی خود که ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات شرکت می باشد گام برداریم زیرا باورمان این است که ما تولید می کنیم و دیگران استفاده، دیگران تولید می نمایند و ما بهره برداری، پس همگی در مفهوم به نوعی مشتری یکدیگریم، لذا باید محصول و خدمتی با کیفیت در شان یک انسان گرانبها به هم نوع خود ارائه نماییم.
  5. در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا داریم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ، همدل و همگام  و با تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت الکتروپیک گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و موفقیت روزافزون در این شرکت باشیم.

  6. شاد ، پیروز و سربلند باشید.
  7. مدیرعامل الکتروپیک
  8. مهرداد منصورگرکانی