گردهمایی خانواده بزرگ الکتروپیک در آغاز سال 1393

گردهمایی خانواده بزرگ الکتروپیک در آغاز سال 1393

گردهمایی خانواده بزرگ الکتروپیک در آغاز سال 1393
همزمان با اولین روز کاری شرکت الکتروپیک در سال 1393، مراسمی با حضور مدیران ارشد، معاونان، مدیران و تمامی کارکنان شرکت برگزار شد.
در این مراسم که با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد؛ پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، وزیری، جانشین مدیرعامل، ضمن تبریک سال جدید، سخنان خود را در خصوص فراز و نشیب های سال گذشته ایراد نمود. ایشان ورود و تجهیز دستگاه smd،  راه اندازی سالن وایرکات و تلاش پرسنل الکتروپیک را فرازها و فقدان عزیزانِ همکاران را نشیب های سال گذشته برشمرد.
وی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته سال کیفیت و نوآوری در شرکت الکتروپیک نامیده شده بود بر این دو هدف مهم در سال جدید نیز تاکید و خواستار تلاش مضاعف تمامی پرسنل با رعایت اصول دقت، سرعت، برنامه ریزی و صرفه جویی در این مهم شد.
پس از سخنان ایشان، مهرداد منصوری، مدیرعامل شرکت الکتروپیک ضمن تبریک سال نو، سالی پربار و سرشار از موفقیت را از خداوند منان برای تمامی هموطنان خصوصا پرسنل الکتروپیک خواستار شد.
 ایشان ضمن توصیف اهداف و چشم انداز شرکت الکتروپیک در سال 1393 اعلام نمود: شرکت الکتروپیک هیچگاه به دنبال منافع شخصی و کسب سود بیشتر نبوده است و همواره سعی کرده است با ارتقا کیفیت محصولات و خدمات خود، رشد و پیشرفت نماید.
ایشان با بیان اینکه ما تولید می کنیم و دیگران بهره می برند و دیگران تولید می کنند و ما استفاده می نماییم عنوان کرد: با توجه به این چرخه، می بایست همواره در تمامی امور سالم زندگی کرد زیرا نتیجه تمام کارهایمان به خودمان باز می گردد.
پس از سخنان مدیرعامل شرکت، با پخش سرود ای ایران و پذیرایی از تمامی پرسنل این مراسم خاتمه یافت.
این مراسم در تاریخ 18 فروردین 1393 در کارخانه شماره 1 برگزار شد.
منبع خبر:روابط عمومی الکتروپیک تاریخ درج:۱۳۹۳/۰۱/۱۹
«« بازگشت