الکتروپیک آماده کمک به توسعه تامین‌کنندگان و پیمانکاران همکار/ شفافیت؛ عنصر کلیدی در تعاملات دوسویه

الکتروپیک آماده کمک به توسعه تامین‌کنندگان و پیمانکاران همکار/ شفافیت؛ عنصر کلیدی در تعاملات دوسویه

به گزارش روابط عمومی الکتروپیک، گردهمایی تامین‌کنندگان و پیمانکاران همکار الکتروپیک، شامگاه چهارشنبه، هفتم مهرماه با حضور جمعی از پیمانکاران، تامین‌کنندگان، مدیران و کارکنان الکتروپیک در محل مرکز جذب و آموزش این شرکت برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
مهرداد منصور گرکانی، عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل الکتروپیک در ابتدای این مراسم، هدف از برگزاری این گردهمایی را مهیا کردن بستری برای شنیدن و به اشتراک گذاشتن نکات و دغدغه‌های پیمانکارن و تامین کنندگان عنوان کرد.
وی در این مراسم، چشم‌انداز الکتروپیک را توسعه سرمایه انسانی شرکت به 2 دوهزار و 500 نفر اعلام و خاطرنشان کرد، همگام با توسعه الکتروپیک، پیمانکاران و تامین کنندگان همکار شرکت نیز باید نسبت به توسعه خود همت کنند.
مدیرعامل الکتروپیک ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای کمک به توسعه همه‌جانبه پیمانکاران و تامین‌کنندگان همکار، خاطرنشان کرد: در الکتروپیک بر این باوریم که بزرگ‌تر شدن و قوی‌تر شدن تامین‌کنندگان و پیمانکاران به تسهیل امور در الکتروپیک کمک خواهد کرد.
منصوری همچنین با اشاره به تغییر نگاه الکتروپیک در دو سال گذشته، کنار گذاشتن تدریجی فرآیند کنترل کیفیت با تاکید بر شفافیت حداکثری و درس گرفتن از تجارب گذشته، را  از دیگر اهداف الکتروپیک در آینده نزدیک برشمرد.
 

منبع خبر: تاریخ درج:۱۴۰۰/۰۷/۲۵
«« بازگشت